Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryNejlevnější nabídky Kenko MC4 AF 2x DGX pro Canon

Afoto
Obchod se zlatým Ověřeno zákazníky

1472 recenzí

info v obchodu

3 290 Kč

doprava od 119 Kč
VK Foto
Obchod ověřený zákazníky

938 recenzí

do 3 dnů

3 350 Kč

doprava od 80 Kč
DVF

759 recenzí

do 2 týdnů

3 350 Kč

doprava od 90 Kč
Megapixel.cz
ShopRoku 2016 Vítěz
Obchod se zlatým Ověřeno zákazníky

13920 recenzí

skladem

3 390 Kč

doprava od 149 Kč
Garance nákupu - Megapixel.cz

Alternativní produkty

Sigma APO 1,4x EX DG

Sigma APO 1,4x EX DG

od 3 790 Kč (18 e-shopů)

FUJIFILM MCEX-16

FUJIFILM MCEX-16

od 1 990 Kč (3 e-shopy)

Další od:

Logo Olympus
Logo Panasonic
Další telekonvertory Kenko

Kenko MC4 AF 2x DGX pro Canon - Specifikace

Vložením telekonvertoru mezi tělo fotoaparátu a objektiv dojde díky sadě optiky konvertoru k účinnému zvýšení ohniskové vzdálenosti objektivu. KENKO TelePlus MC4 AF 2.0x DGX konvertor násobí ohniskovou vzdálenost objektivu 2x. Objektivu s ohniskovou vzdáleností 300mm se díky konvertoru prodlouží ohnisková vzdálenost na 600mm. MC4 AF 2.0x DGX konvertor má originální integrovaný obvod Gate Array IC, díky kterému je zachován plný přenos dat mezi tělem fotoaparátu a objektivem. 4 optické členy značky Hoya jsou opatřeny mnohonásobným povrchovým vrstvením, které eliminuje vznik rušivých odlesků uvnitř soustavy a zmnožení obrazu zrcadlením mezi posledním optickým členem a plochou snímacího čipu. Společně s prodloužením ohniska však dochází ke snížení světelnosti a ke zhoršení optických vlastností...

celá specifikace

Recenze Kenko MC4 AF 2x DGX pro Canon

Ověřený zákazník Afoto

Lang

Přidáno: 27. září 2017

Zakoupeno v Afoto

100%

Doporučuje produkt

Osobně jsem tento telekonvertor zakoupil a po vyzkoušení rekalmoval (pozor ne ze závady!), byl na můj objektiv Tamron 90 mm MACRO (1:1) silný. Strašně malá hloubka ostrosti a úbytek světla o -2EV mi dělali bez blesku potíže.
Kenko produkty jsou ale kvalitně provedeny a vše co od této spol. mám je skvělé. Majitelé v nákupu tohoto zboží si musí rozmyslet co chtějí, u tohoto telekonvert. musí myslet na to, že bude ubírat dost světla a ostrost poklesne...pozor na EF a EF-S (ve spolupráci s objektivy) zde tento telekonvert. nepůjde nasadit na objektivy s EF-S!!! Také je třeba dobře číst světelnost a instrukce v popisu! Pro mne (na Canon EOS 700D) a s objektivem Tamron f2,8 90mm byl už na makro silný a pokud nebudete mít "makroblesk!" nedáte to, či jen za dobrých světelných podmínek. MC4 a MC7 nemají takovou kvalitu jako HD 1,4 x DGX telekovertory...doporučuji raději vyzkoušet a pak nakupovat, ale rozhodně nehatím, na to pozor! Majitelé Canonů (těl) APS-C (nikoli full framme) by si měli vyhledávat kompatibilitu u telekovertoru jen s "EF " a (jak jsem již uváděl) "EF-S!" to zdůrazňuji, zejm. u nákupů přes internet!

» Všechny recenze produktu (2)

Vývoj ceny Kenko MC4 AF 2x DGX pro Canon