Canon EF 1.4x III

TOP 12 v kategorii Telekonvertory

Canon EF 1.4x III

11 649 Kč
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 023 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta90 Kč86 % • 3 077 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 172 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 2 712 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 076 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 462 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 9 480 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Průměr
72 mm
225 g

• Funguje jak má

Dobrá zkušenost, bezstrátově prodlužuje ohniskovou
    vzdálenost objektivu.

• , zakoupeno v FotoŠkoda

Pro mě alternativa k objektivu 70-200 místo koupě ještě delšího objektivu. Zatím spokojenost.

Průměr
72 mm
225 g

Kompaktní telekonvertor Canon Extender EF 1.4x III je ideální pro fotografování sportu a přírody a pro novináře. Zvětšuje 1,4× ohniskovou vzdálenost teleobjektivů (se zoomem) Canon řady L, zvyšuje přesnost systému automatického zaostřování a zlepšuje kom Třetí generace špičkového telekonvertoru z dílny firmy Canon. Canon Extender EF 1.4x III, splňuje ty nejvyšší nároky profesionálů i náročných amatérů.

Zvětšení ohniskové vzdálenosti pro superteleobjektivy

Telekonvertor EF 1.4x III zvětšuje 1,4× ohniskovou vzdálenost IS superteleobjektivů řady L, pro které je speciálně navržen. Konstrukce telekonvertoru zajišťuje, že nedochází ke ztrátě výkonu objektivu nebo ke ztrátě kvality obrazu.

Vysoce kvalitní konstrukce

Zdokonalené antireflexní materiály uvnitř těla telekonvertoru a povrchová úprava na vnějších okrajích čoček snižují výskyt odlesků. Konstrukce je odolná proti prachu a vodě a přispívá tak ke kvalitě obrazu.

Lepší komunikace telekonvertoru s fotoaparátem

Vestavěný mikroprocesor umožňuje přesný přenos dat mezi telekonvertorem a fotoaparátem, čímž přispívá k vyššímu výkonu systému automatického zaostřování a měření.

Kompatibilní s teleobjektivy a objektivy se zoomem řady L

Telekonvertor EF 1.4x III je kompatibilní s většinou teleobjektivů a teleobjektivů se zoomem špičkové řady profesionálních objektivů řady L společnosti Canon. Zvětšuje jejich ohniskovou vzdálenost, přičemž snižuje jejich efektivní clonu pouze o jednu hodnotu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Funguje jak má

Dobrá zkušenost, bezstrátově prodlužuje ohniskovou
    vzdálenost objektivu.

• , zakoupeno v FotoŠkoda

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Kvalitní výrobek
    • cena není "příjemná"
    • Výrazně chybí specifikace, se kterými objektivy a fotoaparáty je plně kompatibilní (funguje AF) a kdy lze uplatnit jen MF. Doporučuji vždy pro konkrétní nákup si to ověřit!

Fotím s Canonem
    Kvalita obrazu neutrpí (příliš)

Doporučuji kompatibilitu objektiv - telekonvertot + fotoaparát a funkčnost AF - vždy pro konkrétní nákup důkladně ověřit !

• vysoka cena

Podle me priserne predrazeny produkt

• , zakoupeno v Alza.cz

• spokojenost
    • nemám

splnil představy

• , zakoupeno v Foto.cz

• Relativně levné rozšíření ohniska zejména pevných skel, při použití kvalitního a světelného objektivu minimální vliv na obrazový výstup.
    • Při použití na méně kvalitním objektivu znatelná degradace kresby, zejména mimo střed snímku.

Používám s Canonem EF 300 F2,8 L IS USM na 5D Mk III a naprostá spokojenost - co jsem od produktu očekával to také na 100% plní.

• , zakoupeno v Megapixel.cz

Výborný produkt, perfektně pracuje s objektivem Canon 500 mm.

• Prodloužení ohniskové vzdálenosti podporovaného objektivu
    • Zvýšení flexibility podporovaného objektivu
    • Malý
    • Lehký
    • Zatím nic

Po dlouhém rozmýšlení a váhání nad pořízením dalšího delšího objektivu s pevným ohniskem, jsem měl možnost vyzkoušet si telekonvertor. Po dobrých zkušenostech jsem se nakonec rozhodl pro koupi telekonvertoru a ušetřit tak 15k. U mne telekonvertor spolupracuje s objektivem Canon EF 70-200 mm f/4 L na těle Canonu EOS 50D. Zatím velká spokojenost. Zkoušel jsem bodové ostření postupně na všech devíti bodech za slabého osvětlení a neměl jsem žádné problémy a ani jsem neměl pocit, že by se AF zpomalilo. Zatím jsem netestoval úbytek ostrosti, ale při prezentaci snímků, které prošli klasickým postprocesingem, který vždy končí doostřením, jsem nezaznamenal problémy. Nejsem žádný profesionál, nedělám rozměrné tisky a moje nejčastěší prezentační plocha je full HD televize o úhlopříčce 81 cm a tam žádný znatelný úbytek ostrosti takto finalizovaného snímku není vidět. Tím nechci tvrdit, že neexistuje, stopro ano, ale určitě není nijak dramatický. S klidným svědomím můžu všem amatérům s Canonem EOS 50D a s objektivem Canon EF 70-200 f/4 L, kteří mají potřebu ještě delšího ohniska, aby vážně uvažovali o tomto extenderu.
    .-.- After some time -.-.
    Porovnával jsem na 140% interpolovaný obrázek se stejným obrázkem vyfoceným s extenderem 1,4 a fotka z extenderem je evidentně ostřejší. Při porovnání fotek se stejným ohniskem s a bez extenderu, není rozdíl ostrosti u mk3 patrný. Extender mám trvale spojený s teleobjektivem. Paráda.

• Kvalita
    • Nepozorovatelne opticke vady
    • Vysoka cena

Original Canon
    Puvodne jsem chtel EF 2x, opticky je ale 1,4x lepsi, coz byla ma preference pred vetsim zvetsenim